KOSZT I SPOSÓB DOSTAWY

Czas dostawy przesyłki ze sklepu online Mimko

Czas dostawy zamówienia w Mimko.pl wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Jest to czas, który potrzebujemy na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę od kuriera do Ciebie. Gdy przygotujemy Twoją paczkę z Mimko do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w osobnym e-mailu. Możesz też zawsze sprawdzić status zamówienia logując się na swoje konto klienta.

W naszym sklepie z odzieżą damską online możesz skorzystać z dwóch opcji dostaw:

- kuriera InPost,

- kuriera DPD.

 

O tym pamiętaj!

Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia. W przypadku jej niepowodzenia, spróbuje się z Tobą skontaktować, by podjąć jeszcze jedną próbę. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD lub InPost i stamtąd zostanie odesłana do Mimko.

 

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się w ciągu 5 dni roboczych, a firma kurierska nie skontaktowała się z Tobą, prosimy odezwij się do nas znać. Napisz na adres e-mail:

info@mimko.pl

W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.

 

 Jaki jest koszt dostawy i realizacji zamówień w Mimko?

W tabeli podajemy maksymalny termin realizacji zamówienia do krajów, które obsługujemy. Staramy się, by Wasze przesyłki docierały w jak najkrótszym terminie. Nasze przesyłki dostarczane są za pomocą firmy kurierskiej DPD i InPost.
 
KRAJ KOSZTY TRANSPORTU RODZAJ PŁATNOŚCI TERMIN DOSTAWY
DPD (Polska) 12,00 zł przedpłata 1-5 dni
InPost (Polska) 12,00 zł przedpłata 1-5 dni
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl